Fijn bandje. Sluiting erg lastig omdat hij helemaal losgaat.
7 april 2025
Titanium horlogeband Apple Watch 49mm - titan/orange
Fijn bandje. Sluiting erg lastig omdat hij helemaal losgaat.
Ronald Wubben | Oldenzaal | 27 maart 2026 08:22
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
| Materiaal: | Titanium |
| Sluiting: | Magnetisch |
| Apple Maat: | 44 - 45 - 46 - 49 mm + Ultra |
|---|---|
|
Bandlengte:
|
180 mm |
| Bevestiging horlogeband: | Slide-in |
| Breedte sluiting: | 24 mm |
| Finish: | Mat |
| Materiaal sluiting: | Titanium |
| Typenummer: | 44 - 45 - 46 - 49 mm |