Deze horlogeband is passend aan de:
- Apple watch 42mm
- Apple watch 4 - 44mm
- Apple watch 5 - 44mm
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
| Kleur horlogeband: | Paars |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconen |
| Apple Maat: | 44 - 45 - 46 - 49 mm + Ultra |
|---|---|
|
Bandlengte:
|
240 mm |
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 100Mm X 140Mm |
| Breedte sluiting: | 21 mm |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Merk: | Private Label |
| Typenummer: | 44 - 45 - 46 - 49 mm + Ultra |