7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
24 mm |
| Kleur horlogeband: | Wit |
| Materiaal: | Rubber |
| Sluiting: | Gesp |
|
Bandlengte:
|
225 mm |
|---|---|
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 85 mm X 140 mm |
| Batterij: | 302324T/MT920 |
| Binnenmaat: | 24 mm |
| Breedte sluiting: | 20 mm |
| Buitenmaat: | 27 mm |
| Handgemaakt: | Ja |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Seiko |
| Typenummer: | 5M82-0Ab0 |