7 april 2025
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
24 mm |
| Kleur horlogeband: | Grijs |
| Materiaal: | Titanium |
| Sluiting: | Vouwsluiting |
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
|---|---|
| Binnenmaat: | 10 mm |
| Breedte sluiting: | 18 mm |
| Buitenmaat: | 24 mm |
| Kleur sluiting: | Grijs |
| Materiaal sluiting: | Titanium |
| Merk: | Seiko |
| Typenummer: | 5M82-0At0 |