7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Recht |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
18 mm |
| Kleur horlogeband: | Bruin |
| Materiaal: | Leer |
| Sluiting: | Gesp |
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
|---|---|
| Binnenmaat: | 19 mm |
| Breedte sluiting: | 20 mm |
| Buitenmaat: | 23 mm |
| Collectie: | Everett |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Typenummer: | Me3261 |