7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Recht |
|---|---|
| Kleur horlogeband: | Zwart |
| Materiaal: | Siliconen |
| Sluiting: | Gesp |
|
Bandlengte:
|
220 mm |
|---|---|
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 75 mm X 130 mm |
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
| Binnenmaat: | 20 mm |
| Breedte sluiting: | 20 mm |
| Buitenmaat: | 27 mm |
| Collectie: | Ceo Tech |
| Kleur sluiting: | Goud - Rosé |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Tw-Steel |
| Typenummer: | Ce4103 |