7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
23 mm |
| Kleur horlogeband: | Wit |
| Materiaal: | Siliconen |
| Sluiting: | Gesp |
|
Bandlengte:
|
190 mm |
|---|---|
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 75 mm X 115 mm |
| Binnenmaat: | 18 mm |
| Breedte sluiting: | 20 mm |
| Buitenmaat: | 23 mm |
| Handgemaakt: | Ja |
| Kleur sluiting: | Goud - Geel |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Guess |