7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
19 mm |
| Kleur horlogeband: | Rood |
| Materiaal: | Leer |
| Sluiting: | Gesp |
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
|---|---|
| Binnenmaat: | 14 mm |
| Breedte sluiting: | 16 mm |
| Buitenmaat: | 19 mm |
| Kleur sluiting: | Goud - Geel |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Diesel |