7 april 2025
|
Breedte horlogeband:
|
32 mm |
|---|---|
| Kleur horlogeband: | Wit |
| Materiaal: | Siliconen |
| Sluiting: | Gesp |
| Binnenmaat: | 17 mm |
|---|---|
| Breedte sluiting: | 25 mm |
| Buitenmaat: | 32 mm |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Diesel |