Diesel DZ1090 horlogeband. Originele bruin lederen horlogeband voor het Diesel DZ1090 horloge. Deze band past ook op de Diesel DZ1089.
Diesel DZ1090 horlogeband.
7 april 2025
Diesel DZ1090 horlogeband. Originele bruin lederen horlogeband voor het Diesel DZ1090 horloge. Deze band past ook op de Diesel DZ1089.
Diesel DZ1090 horlogeband.
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
27 mm |
| Kleur horlogeband: | Bruin |
| Materiaal: | Leer |
| Sluiting: | Gesp |
|
Bandlengte:
|
210 mm |
|---|---|
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 80 mm X 130 mm |
| Binnenmaat: | 18 mm |
| Breedte sluiting: | 26 mm |
| Buitenmaat: | 27 mm |
| Handgemaakt: | Ja |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Diesel |