Originele horlogeband voor de volgende Casio G-Shock horloges:
G-9000-1V
Kleur: zwart
7 april 2025
|
Breedte horlogeband:
|
27 mm |
|---|---|
| Kleur horlogeband: | Zwart |
| Materiaal: | Kunststof |
| Sluiting: | Gesp |
| Binnenmaat: | 20 mm |
|---|---|
| Breedte sluiting: | 21 mm |
| Buitenmaat: | 27 mm |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Casio |
| Typenummer: | G-9000 |