7 april 2025
|
Aanzet horlogeband:
|
Speciaal |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
22 mm |
| Kleur horlogeband: | Zwart |
| Materiaal: | Kunststof |
| Sluiting: | Gesp |
|
Bandlengte:
|
200 mm |
|---|---|
| Bandlengte gesp- en gatenzijde: | 75 mm X 125 mm |
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
| Binnenmaat: | 16 mm |
| Breedte sluiting: | 22 mm |
| Buitenmaat: | 29 mm |
| Finish: | Mat |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Kleur stiksel: | Geen stiksel |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Casio |
| Typenummer: | Ga-200 |