7 april 2025
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
|
Aanzet horlogeband:
|
Recht |
|---|---|
|
Breedte horlogeband:
|
15 mm |
| Kleur horlogeband: | Zilver |
| Materiaal: | Keramiek |
| Sluiting: | Vouwsluiting |
| Batterij: | 321/SR616 |
|---|---|
| Bevestiging horlogeband: | Spring bars |
| Binnenmaat: | 15 mm |
| Breedte sluiting: | 18 mm |
| Buitenmaat: | 18 mm |
| Collectie: | Ceramic |
| Kleur sluiting: | Zilver |
| Materiaal sluiting: | Staal |
| Merk: | Bering |
| Typenummer: | 18535-754 |